Zelf overmaken donaties

NaamE-mailBedrag
Martijn van den Boogaartmartijn@bewogenmetmalawi.nl25
Henko Aantjeshenko.aantjes@gmail.com50
Joop en Ita van der Voornitavdv@xs4all.nl50.00
Gerwin en Lidia Harmsengerwin.harmsen@gmail.com25

Overzicht terugkerende betalingen

IDTijdKlant IDNaamE-mailBedragOmschrijvingFrequentieStart datumActie
352019-10-19 17:37:15cst_ebdj2y2n2S Pieter en Merel Lekkerkerkpieterlekkerkerk@hotmail.com50.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-12-29
362019-10-21 16:12:21cst_T9F249NTus Elize van der Wartelizev.dwart@hotmail.com10.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-11-01
642019-10-23 21:00:45cst_tQycAgWQqS Elma Ouwehandelmaouwehand@hotmail.com50.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-10-28
672019-10-26 20:30:11cst_eKap5nTPmv Arjo Harmsenajharmsen@solcon.nl25.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-10-26
762019-11-04 10:47:29cst_z43s7bNUWc Corne harmsenRoosencorne@hotmail.com50.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-12-01
832019-11-14 21:00:36cst_HE9BbB3DJb Sjoukje en Reinier van Woerdenr.vanwoerden@solcon.nl100.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-12-14
902019-12-05 08:50:39cst_Ngvbe7B4hD Erik Blijlevene.blijleven@hotmail.com25.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-12-28
912019-12-07 00:46:48cst_WM4vvkNznQ Matthijs van Dismatthijsvandis@gmail.com100.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-09
942019-12-10 14:53:29cst_EbeFzU9M5p B. Bijlbastbijl@gmail.com50.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-01
952019-12-11 20:07:32cst_9URcC9Jn4H Lieneke Post - de Vreelienekedevree@hotmail.com20.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-10
962019-12-13 15:25:43cst_8mN7tzDHjH Maartenmaartenvandekamp@solcon.nl10.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-27
1002019-12-14 20:34:20cst_TkWPPHmkxS Fam. J Aantjesjoke.aantjes@gmail.com150.00Donatie voor Ewald en Lianne3 months2020-01-03
1022019-12-17 21:45:59cst_WDTtzJfygk Bert Steenksbert-christinesteenks@planet.nl5.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-12-25
1052019-12-24 13:45:44cst_yfhn4qJuqM B. Snoeijbsnoeij@solcon.nl15.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-26
1062019-12-24 16:39:49cst_ayHu4ApdJC Rob en Saskia van Woudenbergrvwoudenberg@casema.nl10.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-02
1082019-12-26 17:05:45cst_eF9rU8Mufy Elise Versteege.m.versteeg@gmail.com50.00Donatie voor Ewald en Lianne3 month2021-02-27
1092019-12-27 08:39:32cst_v6y3VrEQ2f Coen & Karine Burgercoenburger@outlook.com100.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2019-11-19
1102019-12-28 23:51:08cst_PyvP5Qw32Q Willem en Elswillemenels@telfort.nl10.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-01
1122019-12-29 19:17:12cst_JBNzWcTggv Emma Kostermansemma_kostermans@hotmail.com25.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-24
1132019-12-30 19:56:08cst_MweSpA8KTJ Jaco en Annelies van 't Veeraenjveer@gmail.com10.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-30
1142019-12-31 12:41:33cst_G5Ht6eWrHH Daniel Van Dijkvandijk.daniel@gmail.com25.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-26
1152019-12-31 12:54:55cst_bCUeNnAb65 L.R.J. Hellenthalluuk.hellenthal@gmail.com40.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-03
1182020-01-11 22:03:48cst_p7BpCUdKUR A.C. Boeleacboele@kpnmail.nl10.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-20
1192020-01-14 21:00:33cst_QHUwCVwBEu C.A. de Nietkeesdeniet@hotmail.com15.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-02-05
1202020-01-25 13:34:17cst_eJctDU9bcR Anton Broosabrooscz@outlook.com50.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-01-26
1212020-01-28 17:56:10cst_bDmPC9rVPh Pieter-Jan Rodenburgpieterjanrodenburg@gmail.com25.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-02-26
1232020-02-17 21:37:21cst_pNF3JzvNBE Willem Jan Kaljouwwjkaljouw@gmail.com10.00Donatie voor Ewald en Lianne1 month2020-03-23
1272020-09-08 13:43:01cst_8p8uF4EdRc Elise Versteege.m.versteeg@gmail.com50.00Donatie voor Ewald en Lianne3 month2020-09-09
Totaal 1090

Overzicht eenmalige betalingen

IDTijdNaamBedragOmschrijvingStatus
372019-10-22 22:00:48EN HARMSEN10.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
502019-10-22 22:00:48EN HARMSEN50.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
622019-10-22 22:00:48EN HARMSEN10.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
682019-10-28 14:36:33Hr T Ouwehand en Mw W Ouwehand-vd Wart100.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
732019-11-01 10:12:47Hr D Dirksen5.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
772019-11-11 11:10:02KA EERLAND - VAN DER POL100.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
782019-11-12 10:17:33PT Hoogendijk100.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
872019-12-01 14:52:09Hr GJ Ouwehand, Mw MG van der Starre150.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
882019-12-01 16:34:37P.W. LEKKERKERK EO268.15Donatie voor Ewald en Liannebetaald
892019-12-02 11:18:20P. BOUW EO100.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
932019-12-09 21:29:17P.W. LEKKERKERK EO5.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
1242020-04-01 15:56:09JM GUIJT CJ50.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
1252020-06-03 10:26:10MW H A Alberts50.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
1262020-06-20 15:26:52N ALGRA20.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
1282020-09-08 13:44:55Mej E M Versteeg100.00Donatie voor Ewald en Liannebetaald
Totaal 1118.15